Jump to content
Witamy na GRYWAMY.com - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Widzisz błąd w szablonie? Napisz go tutaj w temacie!

Czytaj więcej

Masz swój serwer i poszukujesz sieci? Dołącz do nas!

Czytaj więcej

Partnerzy

Sign in to follow this  
FareN

[ZAMKNIĘTE]Kolejna zagrywka ze strony steam

Recommended Posts

Właściciel

Jak nie od dziś wiemy założyciele steama jak i gry Counter Strike Global Offensive robią wszystko aby tylko wypchać swoje kieszenie cudzymi pieniędzmi.. 

Blokady stron hazardowych takich jak jackpoty czy ruletki zostały już wprowadzone jakiś czas temu, tym razem nadeszła kolej na osoby które na nich grały.

Poniżej przedstawiam e-maila którego dostałem 6 dni temu. Ja się pytam co te valve odpier*ala ? Jeszcze im mało pieniędzy, że chcą pobanować tyle kont aby te osoby założyły je na nowo ?

Oczywiście odpowiedziałem na tego emaila oraz czekam na rozwój sytuacji ale to co się odwala aktualnie na steamie to idzie ku upadkowi tej platformy ...

iFfGqpZ.png

Translate by google.

Hello FareN aler Dealer,
Masz nową wiadomość od STEAM Support
Ograniczenie funkcji zakazu obejmuje zakup, zmianę hasła, zmianę adresu e-mail, handel, rynek społecznościowy i odtwarzanie na serwerach obsługujących VAC.
Twoje konto zostanie zablokowane w ciągu 30 dni za udział w nielegalnych grach. Zostałeś wybrany na okres próbny w ciągu 30 dni, abyś mógł zastosować się do odwołania, aby udowodnić swoją niewinność.

Odpowiedz na tę wiadomość, aby poprosić o odwołanie.

Pozdrowienia,
Wsparcie STEAM

Najbardziej mnie rozbawiło z jakiego e-maila przyszła ta wiadomość, po sprawdzeniu doszedłem do wniosku o napisanie na główny adres steama o potwierdzenie iż ten e-mail jest przez nich wykorzystywany.

Steam Support <steamappeal@gmail.com>

## Rozwój sytuacji po napisaniu odwołania :

1. Pierwszy e-mail z ich strony :

[ENG]
For clarification the suspension has been not applied yet. You are hereby requested to comply for the Appeal to prove your innocence of such actions given to your account. We await your response on Flocks+

Regards,
STEAM Support

[PL]
W celu wyjaśnienia zawieszenie nie zostało jeszcze zastosowane. Niniejszym prosi się o zastosowanie się do odwołania, aby udowodnić swoją niewinność takich działań podjętych na koncie. Czekamy na Twoją odpowiedź na Flocks +

Pozdrowienia,
Wsparcie STEAM

2. Drugi e-mail:

[ENG]
Hello  FareN ✪ Dealer,
You have a new message from STEAM Support
Appeal Granted
For clarification you're not banned yet, please comply for the Appeal to prove your innocence about the illegal actions mandated to your account.

An Invitation has been forwarded on you to come in Flock+ for your Appeal.

You can download the following Application on any Appstore, or you can directly visit https://web.flock.com/

Regards,
STEAM Support

[PL]
Hello FareN aler Dealer,
Masz nową wiadomość od STEAM Support
Odwołanie przyznane
Aby wyjaśnić, że nie jesteś jeszcze zbanowany, zastosuj się do Apelu, aby udowodnić swoją niewinność w odniesieniu do nielegalnych działań zleconych na Twoim koncie.

Zaproszenie zostało wysłane do Ciebie, abyś przyjechał do Flock + na apel.

Możesz pobrać następującą aplikację w dowolnym Appstore lub bezpośrednio na https://web.flock.com/

Pozdrowienia,
Wsparcie STEAM

Odwołanie niby przyznane ale zapraszają na jakąś stronę o napisanie wyjaśnienia ... Czy to nie dziwne ? Śmierdzi mi tu coś 😅

• Lubię to! 1

Moderator

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat został zamknięty.

tematzamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Grywamy.com

___________________________________________________________________________________

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.