Jump to content
Witamy na GRYWAMY.com - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Widzisz błąd w szablonie? Napisz go tutaj w temacie!

Czytaj więcej

Masz swój serwer i poszukujesz sieci? Dołącz do nas!

Czytaj więcej

Partnerzy

Sign in to follow this  
uPster

Gra H1Z1 przemianowana na Z1 Battle Royale | Aktualizacja 1.0

Recommended Posts

Moderator

Studio Daybreak Game Company ogłosiło, że gra H1Z1 zmieni nazwę na Z1 Battle Royale. Ponadto przeorganizowano zespół deweloperski, wprowadzono zmiany w matchmakingu, a do tego autorzy obiecują, że tempo rozwoju ma teraz mocno przyśpieszyć.
 

image.png

 

Kilka tygodni temu studio Daybreak Game Company poinformowało, że w październiku zamknie serwery gry akcji Just Survive. Zespół decyzję tę motywował m.in. chęcią skupienia się na drugiej odnodze tej marki, czyli H1Z1. Teraz dowiedzieliśmy się, jakie będą tego owoce.

Autorzy wypuścili dużą aktualizację do H1Z1, oznaczona numerem 1.0, i ogłosili, że gra zostanie wkrótce przemianowana na Z1 Battle Royale. Będzie to już trzeci tytuł dla tego projektu, gdyż rozpoczął on żywot jako H1Z1: King of the Kill.
 

Ponadto poinformowano, że zespół deweloperski uległ gruntownej reorganizacji, co ma zaowocować znacznie szybszym tempem rozwoju i lepszym dopasowaniem produkcji do potrzeb graczy. Pierwsze efekty widać już we wspomnianej aktualizacji 1.0. Ulepsza on zbalansowanie wielu typów uzbrojenia oraz wprowadza duże zmiany do matchmakingu. Wprowadzono limit 135 sekund pobytu w lobby. Jeśli po upływie tego czasu system nie znajdzie wystarczającej liczby graczy do pełnej obsady meczu, to rozgrywka i tak się rozpocznie, a bezpieczna strefa na mapie zostanie odpowiednio zmniejszona. Co ważne, nawet takie starcia będą wliczane do rankingów.
 

Gracze nie mogą już sami wybierać miejsca spawnowania, ale te ustalone przez autorów zostały tak zmodyfikowane, abyśmy zawsze mieli blisko do przyzwoitego uzbrojenia. Ponadto pogoda w grze przez 90% czasu będzie ustawiona na słoneczne popołudnie, tak aby wypatrywanie wrogów było łatwiejsze.

Źródło: link

  • Lubię to! 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moderator

 

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Temat został zamknięty.

tematzamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Grywamy.com

___________________________________________________________________________________

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.