Jump to content
Witamy na GRYWAMY.com - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Widzisz błąd w szablonie? Napisz go tutaj w temacie!

Czytaj więcej

Masz swój serwer i poszukujesz sieci? Dołącz do nas!

Czytaj więcej

Partnerzy

FantazJon.)!

 Zbanowany

Community Reputation

8 Silver I

About FantazJon.)!

 • Birthday 06/29/2004

Dodatkowe informacje

Recent Profile Visitors

456 profile views
 1. Szkoda, że to nie twoje, tylko po prostu dodany napis.
 2. Jasne, że tak. Przecież to też są ludzie, tylko, że chorzy i bardzo im za to współczuję.
 3. WYMAGANIA: 1. Minimum 15 lat. +/- 2. Spędzone minimum 5 godzin na forum. + 3. 30 sensownych postów na forum. + 4. Minimum podstawowa znajomość obsługi IPBoard. +/- 5. Brak punktów ostrzeżeń na forum. + 5. Znajomość ortografii.WZÓR: 1. Imię: Grzegorz 2. Wiek: 13 3. Staż na forum: Miesiąc 4. Znajomość obsługi IPBoard [1/10]: 7-8/10 5. Znajomość ortografii [1/10]: 8/10 6. Coś o sobie (3-4 zdania): Jestem Grzegorz, mam 13 lat i interesuję sięsportem. Mieszkam w woj. Wielkopolski i pomagam sieci rozwinąć się. Jestem w sumie godny zaufania, lecz czasem wybuchnę agresją, ale hamuje się i unikam kłótni z jakimkolwiek użytkownikiem lub administratorem. 7. Dlaczego Ty ?: Jestem ufną osobą i mam nawet niezłe doświadczenie. Można mi zaufać w każdej sytuacji i chcę pomóc sieci rozwinąć się za każdym razem. 8. Co byś zrobił w kierunku rozwoju forum ?: Więcej tematów i pomógłbym użytkownikom, którzy potrzebują pomocy komuś z administracji. 9. Co zmienisz gdy zostaniesz Moderatorem ?: Pomógłbym ludziom i ogarnął w końcu ludzi, którzy się kłócą bez sensu na tym Czatbox'ie. Poza tym zrobię wszystko, co mogę zrobić jako Moderator.
 4. XDD, to jakiś żart? Na nie - Posty. - Czas na forum. - Nie znam Cię nawet.
 5. Nom spoko, siema.
 6. Grafiki skopiowane, chodzi mi o opis, np. Podanie zostało zaakcepotwane bo tam tak jest napisane. Nie robią jakiegoś wrażenia. Obecnie te co są są lepsze.
 7. No nie wiem, neutral + Wiek + Staż + Nawet spoko - Rozpisywanie, fajnie jakbyś się rozpisał. Chodzi mi o do Coś o sobie, nie jest takie rozpisane - Co byś zrobił w kierunku rozwoju forum?: Dla mnie powinieneś się tu też rozpisać, nie wiem porobisz tematy np. - Co zmienisz gdy zostanie Moderatorem ?: Też za bardzo nie przekonuje, więc Neutral
 8. No sorki, ale na nie - Jesteś zbyt toksyczny, wyzywasz na CzatBox'ie.
 9. Na nie - Wiek - Nie znam Cię - Staż
 10. 1shot jest najłatwiejszym hostingiem. + Wiek + Coś tam jest + Doświadczenie i mod. Mogę Ci pomóc z serwerem jeśli chcesz. Napisz do mnie.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.