Zagłosuj na nasze serwery i zgarnij reputkę! Czytaj więcej..

Skocz do zawartości
Witamy na GRYWAMY.com - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Widzisz błąd w szablonie? Napisz go tutaj w temacie!

Czytaj więcej

Masz swój serwer? Dołącz do nas!

Czytaj więcej

Partnerzy

Zaloguj się, aby obserwować  
FantazJon.)!

Moderator FantazJon.)! v3

Polecane posty

WYMAGANIA:

1. Minimum 15 lat. +/-

2. Spędzone minimum 5 godzin na forum. +

3. 30 sensownych postów na forum. +

4. Minimum podstawowa znajomość obsługi IPBoard. +/-

5. Brak punktów ostrzeżeń na forum. +

5. Znajomość ortografii.

WZÓR:

1. Imię: Grzegorz

2. Wiek: 13

3. Staż na forum: Miesiąc

4. Znajomość obsługi IPBoard [1/10]: 7-8/10 

5. Znajomość ortografii [1/10]: 8/10

6. Coś o sobie (3-4 zdania): Jestem Grzegorz, mam 13 lat i interesuję sięsportem. Mieszkam w woj. Wielkopolski i pomagam sieci rozwinąć się. Jestem w sumie godny zaufania, lecz czasem wybuchnę agresją, ale hamuje się i unikam kłótni z jakimkolwiek użytkownikiem lub administratorem.

7. Dlaczego Ty ?: Jestem ufną osobą i mam nawet niezłe doświadczenie. Można mi zaufać w każdej sytuacji i chcę pomóc sieci rozwinąć się za każdym razem.

8. Co byś zrobił w kierunku rozwoju forum ?: Więcej tematów i pomógłbym użytkownikom, którzy potrzebują pomocy komuś z administracji.

9. Co zmienisz gdy zostaniesz Moderatorem ?: Pomógłbym ludziom i ogarnął w końcu ludzi, którzy się kłócą bez sensu na tym Czatbox'ie. Poza tym zrobię wszystko, co mogę zrobić jako Moderator.
  • Wow 1

Na tak

+Chęci 

+ Posty

• Dzięki! 1

Na nie, 13 lat to za mało na Moderatora i jeszcze nie masz wyrobionej psychiki do trudnych spraw, na przykład będzie kłótnia a ty go od razu zbanujesz bo "mam rangę to mogę" coś na ten temat wiem i wiem jak jest z takimi młodymi osobami.

• HaHa 1

Nawet jesli na sieci juz troche siedzisz, musze byc na nie. Już pisze dlaczego.

Wiek 13 lat, wiek młodzieńczy, wiek buntu, zaczynasz dojrzewać, większość rzeczy ci nie pasuje i idziesz po rozwiązanie problemu jak najmniejszą linią oporu, nie zważając na tym na innych, tylko na siebie.

Znajomość ortografii 8/10, ja w wieku starszym i to o wiele, nie daje sobie nawet tej 8, ale może jesteś jakimś kozakiem z polskiego..

Składnia zdań, ale na ten wiek to normalne.

Znajomość IPB, taką znajomość czym możesz poprzeć? Miałeś jakąkolwiek styczność z tym?

Więcej tematów nie potrzebujemy, swoją drogą jakich tematów? Dodatkowo każdy może pomóc i nie potrzeba do tego rangi moderatora.

• Super! 1

Na nie 

-składnia zdań i użyte słowa, nie używa się w oficjalnych podaniach takich słów jak : "nieźle"  czy "w sumie", lub częste powtarzanie wyrazów 

• Lubię to! 1

___________________________________________________________________________________
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez Moderatora.

Powód: Podanie zostało odrzucone.

podanieodrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja Grywamy.com

___________________________________________________________________________________

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.