Zagłosuj na nasze serwery i zgarnij reputkę! Czytaj więcej..

Skocz do zawartości
Witaj graczu na GRYWAMY.com!
 INFORMACJE
  • Trwa rekrutacja na  Moderatora! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Grafika! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Redaktora! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  UBTeam! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Typera! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
Zaloguj się, aby obserwować  
FantazJon.)!

zamknięte Skarga na Dejw. - Prowokacja

Polecane posty

Twój nick: @FantazJon.)!
Nick osoby oskarżonej: @Dejw.
Opis sytuacji: Pośmiałem się trochę, że odbanuję @FlesH a on napisał "@FantazJon.)! żebyś ty jeszcze wiedział jak XDD" więc prowokacja.
Dowody (screeny, film itp.): Jest na shoutbox'ie ale on to odczyta i usunie więc mam ss, dam przez imgura bo jest tylko 1 ss. Link https://imgur.com/a/pijnjmd

Moim zdaniem ta skarga jest trochę bez sensu, ale poczekajmy na wypowiedź @FareNa

P.S. Admini nie zamykać tego

Skarga bez sensu, poza tym to nie prowokacja tylko śmieszkowanie ;) 

Tak skarga bez sensu, twoje życie jest bez sensu. Dla mnie to jest prowokacja, cały czas prowokujesz bo masz administratora. Bez niego siedziałbyś cicho i było by lepiej dla Mnie, Narinda i Zero^Two

Przed chwilą, Dejw. napisał:

Skarga bez sensu, poza tym to nie prowokacja tylko śmieszkowanie ;) 

Tak ? pisałem w 3 osobie i dostałem bana na shoutboxie, nawet tego w regulaminie nie ma, ale niedoświadczony właściciel, który rzucił naukę, a ty złamałeś regulamin.

@Adaśko! Oddawaj psc złodzieju !

By  XYZ,

Sprawy prywatne na priv!

3 minuty temu, FantazJon.)! napisał:

Tak skarga bez sensu, twoje życie jest bez sensu. Dla mnie to jest prowokacja, cały czas prowokujesz bo masz administratora. Bez niego siedziałbyś cicho i było by lepiej dla Mnie, Narinda i Zero^Two

To możecie iść, przecież nikt was tu nie trzyma na siłę ;) 

Skarga jest słuszna :) Dejw zachowuje się jakby pozjadał wszelkie rozumy i mysli że jest nie omylny a tak naprawdę sam tyle wie co się dowie z internetu sam nie przestrzega regulaminu forum

• Dzięki! 1
  • HaHa 1

Bez przesady, nie znam tego Dejwa ale poczekaj na troche dowodów. Jestem tu 1 dzień i widze, że on sobie pozwala, więc pare dowodów na niego to żaden problem, Tak to jest jak sie bierze dziecko do administracji.. Skarga bez sensu do kosza, to nie była prowokacja już nie bądźcie takie borowiki, że o byle co już obrażeni. Daje wam obu full 14 lat

@FantazJon.)! niestety Ty również prowokujesz do kłótni. Dla mnie to nie żadna prowokacja lecz odpowiedź na Twoje pytanie, lecz pisząc "XD" chciał Cię wytracić z równowagi co mu się udało. 

Sprawa zostanie rozstrzygnięta jutro po rozmowie z Adaśko jak i jego ocenie sytuacji. O przebiegu sprawy będą dodawane informację na forum.

Puki co zamykam aby zapobiec bezsensownemu spamowi.

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został zamknięty przez Moderatora.

tematzamkniety.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja GRYWAMY.COM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.