Zagłosuj na nasze serwery i zgarnij reputkę! Czytaj więcej..

Skocz do zawartości
Witaj graczu na GRYWAMY.com!
 INFORMACJE
  • Trwa rekrutacja na  Grafika! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Redaktora! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  UBTeam! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Typera! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ

Polecane posty

1. Imię: Kacper
2. Wiek: 16
3. Której strefy chcesz zostać opiekunem [a,b,c,d]: c
 a. Strefa "Grafika"
 b. Strefa "AMXX/SOURCEMOD"
 c. Strefa "Strefa Graczy"
 d. Strefa "HYDE PARK"
4. Dlaczego Ty ?: Jestem nie malo. Znacie mnie ,no przecież nie musze sie przedstawiac. Chce wam pomoc zebyscie mieli wiecej czasu na inne rzeczy. Siec juz sie rozwija i coraz wiecej ludzi. Mam duzo czasu i moglbym sie tym zajac. Jestem ciagle na waszej sieci. Przegladam kazdego dnia forum jak sie cos nowego pojawi. Chce przyczynic sie do rozwoju tej sieci i sprobowac czegos nowego. Mam dobry charakter i jestem zaufany i macie pewnosc ze bic nie odwale jakies maniany. Chce zaczac cos robic.
5. Co byś zmienił w danej strefie ?: No kurde pilnowal bym tej strefy jak kazdy opiekun jak czegos pilnuje. Zajalbym sie tymi tematami co sa w tej strefie bo ich jest najwiecej. Zamykalbym i wogule ,strefa bylaby pod dobra reka osoby ktora potrafi sie tym zajac.

ps. Musialem dac jakis prefiks jaki jest bo inaczej sie nie da rady wyslac tematu wiec sorka jak cos.

Powiem tak, dlaczego?

Potrzebujemy takich osób którzy zajmą się strefami,

ja zajmuję się strefą Grafika więc nie widzę problemów aczkolwiek nie musisz się zajmować strefą graficzną

Poczekam na wypowiedzi innych graczy, aczkolwiek jestem na tak

Również jestem na tak, pięknie rozpisane podanie :)

Nie widzę sensu przedłużać tego podania :)
Przyjmuję :)

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został zamknięty przez Moderatora.

podaniezaakceptowane.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja GRYWAMY.COM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.