Zagłosuj na nasze serwery i zgarnij reputkę! Czytaj więcej..

Skocz do zawartości
Witaj graczu na GRYWAMY.com!
 INFORMACJE
  • Trwa rekrutacja na  Grafika! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Redaktora! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  UBTeam! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ
  • Trwa rekrutacja na  Typera! Jeśli jesteś zainteresowany(a) to kliknij TUTAJ

Polecane posty

Nick z TS3: Dejw. (aktualnie ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆. * ・。゚,)
Mutacja (Tak/Nie) :  Nie
Mikrofon (Tak/Nie) :  Tak
Ile czasu spędzasz na TS3: Dużo, oczywiście jeśli czas mi na to pozwala :D
Znajomość TS3: Duża, miałem kiedyś własny serwer teamspeak3 i był w miarę rozkręcony. Ogarniam rangi, kanały, permisje, kicki, bany itp.
Czemu Ty: Czasami osoby potrzebują administracji, ale akurat wtedy nikogo nie ma. Ja mógłbym posiedzieć, porozmawiać, a także pomóc innym :)
Co się zmieni: Wszystko jest na razie okej, można pomyśleć troszkę nad urozmaiceniem wyglądu serwera :D
Dodatkowe informacje: Proszę o normalne wypowiedzi, a nie typu "Na nie, bo cię nie lubię" (Nie biorę pod uwagę wypowiedzi 3 osób na forum :))

• Wrrr! 1

Napisano (edytowany)

Jestem na nie

- mutacja

- wszyscy mają prawo się wypowiedź, nie masz prawa bez powodu zabiera komuś głos

- "Ogarniam rangi, kanały, permisje, kicki, bany itp." boże gorszego zdania w języku polski nie widziałem

- pisałeś podanie na redaktora i usunąłeś temat

- zajmij się swoimi serwerami, bo są puste

- 2 raz usunąłeś mój post, więc nadużywanie admina

Edytowano przez «G2» Nαяιи∂

@Dejw. niestety muszę odrzucić na dzień dzisiejszy, zwiększ swoją aktywność na serwerze i wtedy zgłoś się do mnie.

Wiadomość wygenerowana automatycznie!
Temat został zamknięty przez Moderatora.

podanieodrzucone.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja GRYWAMY.COM

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.