Jump to content
Witamy na GRYWAMY.com - Sieć serwerów Counter-Strike, CS:GO, CS 1.6, i inne!

Widzisz błąd w szablonie? Napisz go tutaj w temacie!

Czytaj więcej

Masz swój serwer i poszukujesz sieci? Dołącz do nas!

Czytaj więcej

Partnerzy

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 03/24/2019 in all areas

 1. 3 points
 2. 2 points
  Link bez YT https://na.leagueoflegends.com/en/news/game-updates/patch/patch-97-notes
 3. 2 points
  @Bartek mylisz się, jest to wycięty header jednej z sieci. @ `SynneK tak wygląda przed przeróbką, jedynie dodanie "paru" efektów. Na screenie zaznaczyłem 2 miejsca przez które można dowiedzieć się że jest to właśnie wycięte od nich. Po lewej czerwony cień od góry rzucający w dół (to samo położenie), po prawej dym ułożony tak samo od ręki aż do jego ujścia w górę, oraz widoczny budynek za tym dymem). Następnym razem przy wykonywaniu takich prac podawaj źródło bo zostało dodane jak już wspomniałem pare tekstur/podkładów oraz napis, a header jest prosty do wykonania bo nie ma za dużo elementów i lepiej spróbować własnych sił i np. zrobić ala. kopie lecz będzie to już Twoja praca lecz wzorowana na headerze szablonu od Edyty. A no i w drugiej Twojej pracy widać z lewej strony "diament" który jest na ich headerze.
 4. 2 points
  Tragedy I Czesio przestali z toba współpracować i zniszczyli ci forum ?? Jestem na nie - po co ci nawet na ta chwilę - podanie nie przekonuje, zbyt krótkie - wspomnienia up
 5. 2 points
 6. 2 points
 7. 1 point
  Zapraszam wszystkich użytkowników do głosowania na nasze serwery ;). - CS:GO Only Mirage - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30009 - CS:GO COD MOD - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30012 - CS:GO DM - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30017 - CS:GO Only AWP - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30007 - CS:GO BF2 MOD + BH - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30016 - CS:GO Arena 1vs1 - https://gosetti.pl/serwery/51.77.34.138:30022 - CS 1.6 COD MOD - https://cssetti.pl/serwer/87.98.148.2:27015 - TeamSpeak 3 - https://teamspeak-servers.org/server/13011/ Dodatkowo, żeby zmotywować was do głosowania, za każdy oddany głos przyznawana jest reputacja :D. Głosy można oddawać co 24h! Ode mnie przyznany głos dla każdego serwera :).
 8. 1 point
 9. 1 point
  No cześć bambusie
 10. 1 point
  Siema bambusy
 11. 1 point
  @@Bartek użył to co napisałem wyżej bo przyznał się do tego po rozmowie ze mną, no i wiadomo dodał to obramowanie 3d i coś tam jeszcze. Temat zamykam bo robi się spam, jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam na PW.
 12. 1 point
  ___________________________________________________________________________________ Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty przez Moderatora. Powód: Podanie zostało odrzucone. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja Grywamy.com ___________________________________________________________________________________
 13. 1 point
  W pierwszym obrazie zmieniony kolor na czerwony i dodany efekt GLITCH, oraz obramowanie 3D, nic po za tym.
 14. 1 point
  Wracasz bo? Bo nie udało Ci się z siecią? Bo widzisz, że sieć FareNa i Adaśko się rozwija? Mimo, iż nie ma grafików, jestem na nie. Chyba nie muszę pisać dlaczego?
 15. 1 point
 16. 1 point
  Nick: @`SynneK Z rangi: Użytkownik Na rangę: Moderator Powód: Tworzenie porządnej administracji do ogarniania pomoc i chęć powrotu do nas przez `SynneK.
 17. 1 point
 18. 1 point
  Pilnie poszukujemy Adminów na serwery CS GO! Od dnia dzisiejszego otworzyliśmy szybką rekrutację na każdym z serwerów CS GO. Jest to konieczne z tego powodu że zostały wykupione reklamy na nasze serwery przez co jest spory przypływ cziterów czego nie możemy w obecnej chwili kontrolować. Na początek reklama została zakupiona na serwer Only Mirage, aktualnie dokupiliśmy reklamy na serwery COD MOD, Deathmatch, Only AWP, Arena 1vs1. Reklamy będą opłacane na bieżąco aż do rozwinięcia wszystkich serwerów po czym pragniemy otwierać następne serwery aby każdy gracz mógł wybrać coś dla siebie Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz nam pomóc w rozwoju serwerów zapraszamy do wybranego działu serwera oraz złożenie podania w szybkiej rekrutacji na Admina. Wszystkie środki z opłat za Admina czy też usługi premium będą przekazywany na dalszy rozwój serwerów jak i naszego forum. Za każdą pomoc z góry dziękujemy ! Zapraszam również do codziennego oddawania głosu na nasze serwery
 19. 1 point
 20. 1 point
  Keanu Silva - King Of My Castle (Don Diablo Edit) (Official Audio) Jak tam wkręca się wam ?
 21. 1 point
 22. 1 point
 23. 0 points
  Szkoda, że to nie twoje, tylko po prostu dodany napis.
 24. 0 points
  Nie, why? Edytuj post i wstaw te zdjęcia z przed edytacji, wtedy moja odbowiec może być innej maści, chce zobaczyć ile pracy włożyłem w obecne grafiki -słabe podanie -wiek -Umiejętności
 25. -1 points
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.